Socialiniai tinklai

Nuo vasaros pilnos žaidimų iki darbo su žymiausiais Lietuvos komikais: „Pasikalbam?“ su Nedu Zimantu

Augantis Lietuvos komedijos veidas, turinio kūrėjas ir viena dalimi žaidimų mėgėjas Nedas Zimantas „Pasikalbam?“ laidoje susėdo su EsportsTop redaktoriumi, kur labai atvirai pakalbėjo apie žaidimų kupiną vaikystę ir atskleidė komedijos pasaulio niuansus.

Ne pirmi metai komedijos pasaulyje besisukantis N.Zimantas pasigirti tikrai turi kuo. Paskutiniu metu vis dažniau skirtinguose projektuose matomas jaunuolis tikrai nestabdo, o savo „Instagram“ paskyroje sukaupė jau beveik 40 tūkst. fanų.

„Kai man buvo 7 (metai), pradėjau žaisti „Minecraft’ą“. Po to atsirado „lol’as“, kiek vėliau ir „Counter Strike“. Galiausiai gavosi taip, kad su draugais ką sumąstydavome žaisti – tą ir žaisdavome“, – vaikystės be žaidimų įsivaizduoti negali N.Zimantas.

Kiek vėliau, apie 2022 metus Nedas aktyviai prisijungė į komedijos pasaulį, su grupe kitų jau gerai Lietuvoje žinomų komikų sukūrė trupę – „A Team Comedy“. Nors čia komikų keliai jau išsiskyrė – šiltas bendravimas egzistuoja ir iki šiol.

„Pradėjau tiesiog rašyti bajerius, eksperimentuoti. Rašiau tai, kas man atrodė juokinga ir kas galvojau, kad prajuokins žmonės ant scenos“, – komedijos pradžią prisiminė N.Zimantas.

Savo komedijos potencialą dar tikrai nepasiekęs N.Zimantas jau plačiai žengia į turinio kūrimą. Su draugu Deividu Vizgirda veda „Bazaras?Bazaras“ tinklalaidę, kuria turinį savo „YouTube“ kanalui, kuris paskutinis – Lauryno Maybach parvežimas iš Nyderlandų. Apie visą tai N.Zimantas pasakoja „Pasikalbam?“ laidoje.