Socialiniai tinklai

Po garsiai nuskambėjusio toksiško poelgio skandalo – „VALORANT“ programuotojų vadovės atsakas

Gerai žinoma „VALORANT“ programuotojų komandos vadovė Anna Donlon pareiškė savo poziciją po garsiai nuskambėjusio toksiško poelgio šios tiesioginėje transliacijoje.

A.Donlon atsiprašė dėl žaidėjų elgesio ir patvirtino, kad „Riot Games“ komanda priims atitinkamus sprendimus prieš šią ir kitas panašias paskyras, o programuotojai jau kuria naują sistemą galinčią mažinti toksinių žaidėjų kiekį.

Australijos FPS žaidėjų transliuotoja Taylor Morgan paskelbė įrašą, kuriame ši susiduria su toksišku žaidėjų elgesiu. Įraše transliuotojai grasinama išžaginimu ir kitais bjauriais dalykais. Po šio susitikimo T.Morgan išjungė žaidimą ir pabaigė savo „Twitch“ transliaciją.

T.Morgan savo įraše, kuriame pažymėjo ir „Riot Games“ administraciją, prašė technikos blokavimo (ang. hardware ban).

„Jei šis žmogus nebus nubaustas, priimsiu tai kaip ženklą, kad niekam nerūpi su kuo moterys ir vaikai susiduria žaidime ir aš boikotuosiu“, – pranešime sakė T.Morgan.

Po kurio laiko atsakiusi A.Donlon pabrėžė, kad situacija yra jos galvoje jau kuris laikas.

„Mes priimsime atitinkamus sprendimus prieš šį žaidėją, bet žinau, kad to neužteks. Mūsų komanda jau dirba siekiant sukurti atitinkamus įrankius, leidžiančius tai sukontroliuoti, bet dar yra kur tobulėti… Ir mes tobulėsime… Pažadu, kai tai yra mūsų prioritetas“, – atsakyme minėjo ji.

Parašykite komentarą