Socialiniai tinklai

Didžiausias Lietuvos esporto renginys „InfoShow“ grįžta prie savo šaknų

Didžiausias metų žaidimų ir elektroninio sporto renginys Lietuvoje sugrįžta dar vieniems metams. Šį kartą į istorinę Kauno sporto halę vėl sugrįžtantis renginys žada dar daugiau įspūdingų akimirkų.

Jau nuo 2003 metų vykstantis renginys prasidėjo kaip smagus studentų pasibuvimo renginys. Per kiek daugiau nei 20-imt gyvavimo metus buvo visko – ir šilto ir šalto. Tai renginys, išugdęs galybę gerai atpažįstamų turnyrų organizatorių, trenerių, žaidėjų, ar net komentatorių Lietuvos elektroninio sporto sferoje.

Į didžiausią metų Lietuvos „Lan Party“ susirenka galybės žmonių, o prie jo sėkmingo organizavimo jungiasi ne tik didelis kiekis studentų atstovybės aistruolių, bet ir grupė rėmėjų ir partnerių, siekiančių šį dvi naktis trunkantį renginį paversti įsimintiniausiu savaitgaliu.

Ilgą laiką renginys vyko Kauno sporto halėje, bet paskutiniu metu turėjo keltis į organizatorių patalpas – Kauno technologijų universiteto matematikos ir gamtos mokslų fakultetą. Tiesa, šiemet renginys grįžta prie savo šaknų – atgal į Kauno sporto halę. Didesnė erdvė, daugiau sėdimų vietų, daugiau pramogų ne tik kompiuterių entuziastams, bet ir ir žiūrovams. Renginys įvyks Balandžio 26-28 dienomis.

2016 metais Kauno sporto halėje vykęs „InfoShow“ / „DELFI.lt“ nuotr.

Tiesa, kokie turnyrai bus organizuojami renginio metu – dar nėra aišku. Savo pasiūlymus žaidimų entuziastai yra kviečiami siūlyti oficialiame „Infoshow“ serveryje „Discord“ platformoje. Praėjusiose renginiuose dalyvių siūlyti turnyrai buvo vienas iš esminių elementų, leidusių organizuoti geriausias elektroninio sporto varžybas.

Visas renginys dar kol kas yra tikra mistika – nėra aiškus ir partnerių, bei rėmėjų sąrašas, tad nuspėti ko galima bus tikėtis – tikrai nėra įmanoma. Tačiau žinome, kad „EsportsTop“ prie renginio sėkmės tikrai prisidės ir padės sukurti smagią atmosferą ne tik žaidėjams, bet ir žiūrovams.

Ar vėl pamatysime geriausius Baltijos šalių žaidėjus, didžiausius elektroninio sporto entuziastus ir įspūdingas turnyrines kovas – sužinosim jau Balandžio mėnesio pabaigoje.