Žaidimai

Esports Top Sezono apžvalga: 14 vieta Bleiz

Po sėkmingo 2-ojo Amber Clutch sezono ir karštų finalų vykusių kompiuterių klube „GGArena“, Vilniuje, „Bleiz“ vardas kuriam laikui dingo iš lietuvos esporto scenos. Tad kaip gi Bleiz sugebėjo užsitikrinti vietą reitingų penkioliktukę?

Sėkmingai įveikę, tuo metu, vieną stipriausių Lietuvos komandų „Last Wind“ ir užsitikrinę vietą Amber Clutch 2-ojo sezono finaluose, „Bleiz“ penketukas GG Arenoje įrodė savo pranašumą prieš AFTER PARTY ekipą  ir laimėjo finalus rezultatu 2:0.

Po įtin sėkmingo sezono Bleiz penketas nebuvo matomas jokiuose turnyruose. Tačiau, atsiradus išskirtinei progai Baltijos šalių regionui turėti savo atrankas „Baltic Blastoff“ kurios suteikė galimybę patekti į „RES West EU Masters“ turnyrą ir kovoti dėl vietos „BLAST Premier: Spring Showdown“ turnyre Bleiz logotipas ir vėl sužibėjo, tiesa nesėkmingai.


Po įtemptų kvalifikacinių etapų jau pirmajame atkrintamųjų raunde Bleiz nusileido Estijos milžinams sYnck rezultatu 2:1. Eliminacijame atkrintamųjų etape Bleiz komandą palaužė Latvių komanda Wolsung rezultatu 2:0.

Baltic Blastoff turnyrinė lentelė / Liquipedia
Baltic Blastoff turnyrinė lentelė / Liquipedia

Neišvengiamai artėjant naujai Counter-Strike versijai ir žiūrint į miglotą Bleiz praeitį tikrai sunku nuspėti, kas laukia šios komandos, tačiau viena aišku, Bleiz ne kartą prikaustė mūsų dėmesį prie ekranų.