Socialiniai tinklai

Kontraversiškasis „Twitch“ pristato reabilitacijos kelią: būdas, po pusmečio vėl būti bendruomenės dalimi

Paskutinę Spalio mėnesio dieną „Twitch“ oficialiai atnaujino savo bendruomenės gaires. Šį kartą įtraukta nauja taisyklė, leidžianti visam laikui užblokuotiems vartotojams (ang. Permanently Banned) gauti šansą vėl bendrauti ir ar transliuoti „Twitch“ platformoje.

Rudens sezonui įpusėjus ir praėjus net 4-iems mėnesiams po paskutinio rimto „Twitch“ bendruomenės gairių atnaujinimo (apie jį skaityti galite čia), Spalio paskutinę dieną „Amazon“ priklausanti transliavimo platforma patobulino savo bendruomenės gaires, būtent užblokuotų vartotojų ir transliuotojų taisykles. Apie tai Spalio 31 dieną „X“ platformoje pranešė Zack’as Bussey.

Kuo skiriasi šis „Twitch“ atnaujinimas ?

Kaip jau ir įprasta, dauguma „Twitch“ gairių atnaujinimų kelia ne vieną audrą socialiniuose tinkluose. Tačiau šis atnaujinimas buvo kiek palankesnis didžiausios transliavimo platformos bendruomenei.

Kaip ir visada, taip ir toliau, „Twitch“ platformos vartotojai, kurie buvo užblokuoti, galės teikti paraiškas siekiant pašalinti draudimus. Vartotojai tai gali padaryti dabar jau net per puse metų (180 dienų) nuo užblokavimo. Seniau, vartotojas tai galėjo padaryti tik per 60 dienų.

„Mes atnaujinome savo paraiškų puslapį, kur pridėjome daugiau informacijos kokius paraiškų tipus mes priimame ir po kokių nusižengimų vartotojai gali teikti paraiškas. Primename, kad vartotojai, turintys laikinus užblokavimus gali teikti paraiškas iki 180 dienų nuo užblokavimo.“ – Oficiali „Twitch.tv“ žinutė.

Asociatyvi nuotrauka / „Backstage“ nuotr.

Bene svarbiausias atnaujinimas – Reabilitacijos kelias. Tai naujovė, leidžianti vartotojams, kurie buvo užblokuoti visam laikui „Twitch“ platformoje, vėl sugrįžti į bendruomenės gyvenimą ir gauti atblokavimą. Vienintelis to kabliukas – vartotojas tai gali padaryti tik po 6 mėnesių kai buvo užblokuotas. Dėl šios priežasties atsiranda proga pateikti paraišką, o jos nepatvirtinus, tai galėti daryti ir vėliau nei po 180 dienų.

Vartotojai, kurie turi draudimus visam laikui jau gali teikti paraiškas siekiant turėti galimybę vėl būti globalios bendruomenės dalimi. Tai daryti galite čia.

Plačiau apie visą atnaujinimą galite paskaityti čia.