Socialiniai tinklai

Naujas elektroninis sportas – „GeoGuessr“ – mokslo ir žaidimų mišinys

„League of Legends“, „Counter Strike“, „VALORANT“. Tikriausiai šie žaidimai pirmieji šauna į galvą išgirdus apie elektroninį sportą. Na tai pasisveikinkit su nauju elektroninio sporto žaidimu, kuris tikrai nėra panašus į nei vieną ankščiau minėtą konkurencinį žaidimą.

„GeoGuessr“ – geografijos pagrindu paremtas internetinis žaidimas, kur keli žaidėjai, „Google Maps“ pagalba yra pastatomi į atsitiktinę pasaulio vietą, ir čia tik savo geografijos žinių pagalba turi kuo tiksliau atspėti vietą, kurioje dabar yra.

Skamba intriguojančiai ? Tikrai taip! Ir šis paprastas, bet milijonų žmonių širdis užkariavęs žaidimas jau lipa į elektroninio sporto sceną!

Prieš porą dienų, Spalio 14d. Stokholme, elektroninio sporto centre „Space Arena“ įvyko pirmojo „GeoGuessr“ pasaulio čempionato finalas. 58 tūkstančius tiesioginių transliacijos žiūrovų pritraukusi kova pažymėjo naują elektroninio sporto erą. Čia kovoje iki trijų pergalių susitiko prancūzas „Blinky“ ir olandas „Consus“.

Lengvai atrankas praėjęs „Olandų Naikintoju” pramintas „Consus“ finalinėje kovoje rezultatu 3-1 nugalėjo prancūzą „Blinky“ ir tapo pirmuoju pasaulyje „GeoGuessr“ čempionu. Greta to „Consus“ namo parsiveš ir didžiausią 50,000$ prizinio fondo dalį.

Į šį čempionatą iš viso buvo pakviesti 24 dalyviai, kiekvienas reprezentuojantis savo šalį. Visi jie buvo kviečiami tiesiogiai žaisti uždarose atrankose dėl vietos finale.

Nors „GeoGuessr“ ir nėra tas žaidimas, kuris šauna į galvą išgirdus žodžius „Elektroninis sportas“, bet aukštas meistriškumas ir įtampą keliantys susitikimai tikrai priverčia pamilti šią naujai augančią sritį.

Gerai žinomi pasaulio elektroninio sporto žmonės taip pat sureagavo į šį išskirtinį turnyrą. Buvęs profesionalus „Counter Strike“ žaidėjas, o dabar komentatorius, Mohan „Launders“ Govidasamy socialiniame tinkle „X“ pasidalino įrašu kaip praleido savo savaitgalį.

Ar „GeoGuessr“ gali tapti naujasis elektroninio sporto veidas ? Lieka tik laukti ir sužinoti, kaip ši sritis išaugs!

„GeoGuessr“ čempionatas Lietuvoje

„BetaLAN“ renginio tvarkaraštis / „BetaLAN“ nuotr.

Šio naujai augančio elektroninio sporto žaidimo turnyrą turėsime ir Lietuvoje. Spalio pabaigoje rengiamame „BetaLAN“ renginyje Kaune dalyviai taip pat galės sudalyvauti „GeoGuessr“ turnyre bei laimėti šaunius partnerių prizus.

Visas „BetaLAN“ renginio naujienas galėsite sekti tiesiogiai „EsportsTop“ socialiniuose tinkluose bei mūsų portale. Nepraleisk progos tapti Lietuvos elektroninio sporto istorijos dalimi.

Prisijunk prie „BetaLAN“ ! Bilietus įsigyti galite čia