Technologijos

Žiniasklaida: „Spotify“ ruošiasi išleisti funkciją, kuri leis „remiksuoti“ dainas

Praėjusiais metais „Spotify“ tikrai nesnaudė. Per metus buvo išleista apstu naujų funkcijų, tarp kurių ir audio knygos, mokomieji vaizdo įrašai ir kita.

Remiantis „The Wall Street Journal“ (WSJ) šaltiniais populiari muzikos transliavimo platforma ruošiasi savo vartotojams pateikti dar vieną naują funkciją. Jau 2024 metais šios platformos vartotojai galės „remiksuoti“ sau patinkančias dainas.

Kaip pranešama, įmonė šiuo metu jau kuria papildinį, kuris leis pagreitinti, sulėtinti ar net sumaišyti patinkančias dainas į vieną, o ši paslauga bus prieinama „Spotify Premium“ vartotojams.

„Tai tarsi lažybos dėl muzikos ateities. „Spotify“ tikisi padidinti vartotojų įsitraukimą ir pagerinti platformą jaunajai auditorijai kartu kuriant papildomą kapitalą muzikos kūrėjams“,– rašoma WSJ pranešime.

Platformos audio knygų funkcija / „Spotify“ nuotr.

Tiesa, detalių, kada pasirodys šitas papildymas dar nėra.

Populiari muzikos transliavimo platforma taip pat ruošiasi pakelti prenumeratos kainą per vieną ar du JAV dolerius iki 2024 metų pabaigos. Tiesa, tik kai kuriuose rinkose (šios tiksliai nėra nurodytos). Visai tai dėl audio knygų prieinamumo, kadangi už jas vartotojai dar nėra apmokestinti.

Spotify“ taip pat galvoja sukurti pigesnę prenumeratos versiją be audio knygų funkcijos, bet tai paaiškės tik metų bėgyje.